Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2006-12-22 17:47:58 4636
Dekomoly!

Ha nem lett volna előtte ékezetes karakter, másképpen is olvashattam volna. :-)

Mindenesetre tényleg ötletes köszöntés!
Száraz tokot búvárfotós kartársak!
Írhatnánk egy indulót is :-)


A hozzászólás:
fokszy Creative Commons License 2006-12-22 13:25:17 4635

Holá Amigós,

 

mindenkinek szép karácsonyt és száraz tokot kívánok a jövő évre!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!