Keresés

Részletes keresés

egyer Creative Commons License 2006-12-22 15:58:53 998

Nagyon sok munka lesz minden macsnak a karácsonnyal: fát díszíteni, leszedni, lelökni!

Nálunk az erkélyen van már a fa, kijárunk ellenőrizni, nem lopták-e el. Anya teljesen félreérti a dolgot, azt hiszi, hogy szórakozunk. Költött is rólunk egy versikét:

 

"Matyi-Szofi kimegy karácsonyfa látni,

 Karácsonyfa látni, orrát megszúratni."

 

A hozzászólás:
homancska Creative Commons License 2006-12-21 22:40:13 997
A mai "beülést" már sikerült rögzíteni is... a mosást meg tényleg elvégeztem, csak a kép beszúrást bénázta el az alkalmazottam:) Nem mindig alszom ám!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!