|
|
|
|
 |
egyer
2006-12-22 15:58:53
|
998
|
Nagyon sok munka lesz minden macsnak a karácsonnyal: fát díszíteni, leszedni, lelökni!
Nálunk az erkélyen van már a fa, kijárunk ellenőrizni, nem lopták-e el. Anya teljesen félreérti a dolgot, azt hiszi, hogy szórakozunk. Költött is rólunk egy versikét:
"Matyi-Szofi kimegy karácsonyfa látni,
Karácsonyfa látni, orrát megszúratni."
|
|
A hozzászólás:
 |
homancska
2006-12-21 22:40:13
|
997
|
A mai "beülést" már sikerült rögzíteni is... a mosást meg tényleg elvégeztem, csak a kép beszúrást bénázta el az alkalmazottam:) Nem mindig alszom ám!!!
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|