Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
garfieldka Creative Commons License 2006-12-21 08:29:49 503
Ötezerért legfeljebb használtat kapsz itthon. Az ebay-en a legolcsóbb is közelít a hatezerhez, de így jobban hangzik. Küldtem mailt, ha nem akarsz a beszerzéssel foglakozni.
Előzmény:
McGuyver Creative Commons License 2006-11-23 00:00:02 498

Szevasztok!

 

Érdekelne, hogy kol lehet hozzájutni ahhoz a kínai manuális közkyűrűsorhoz 5.000FT. ért.

Nikon végű érdekelne.

Kérlek ha nem írod meg ide, akkor dobj egy emilt.

Válaszodat előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!