|
|
|
|
 |
debutante
2006-12-24 18:00:41
|
2286
|
| Sajnos én régebben láttam ott eladó kisperzsákat törzskönyv nélkül 45ezerért...azóta be nem teszem oda a lábam...a cicák nem elég hogy sztem túl fiatalok(kicsik) voltak de még a szemük is be volt gyulladva..ja,és nem voltak beoltva!!!!!(a tulaj azt mondta,az az új tulaj dolga lesz...)sztem ez egy szélmalom harc megint.... |
|
 |
BlackMagic
2006-12-21 19:51:03
|
2270
|
Sziasztok!
Én is láttam ott cicát, még a nyáron.. fintorogtam is, el akartam kérni a törzskönyvét, hogy megnézzem, de valószínűleg hallotta az eladó, hogy hogy ki vagyok akadva, és nem mutatta meg... |
|
 |
Beauty of Buda
2006-12-21 11:00:18
|
2263
|
| Én úgy tudom,hogy ez jogellenes nem?Ha tenyésztésre vesz valaki cicát a szerződésben bene van hogy állatkereskedésbe nem adhatja ki!Komoly vírusoknak vannak kitéve ezek a cicák nem lennék a helyébe annak aki megveszi őket!Mert biztos olyan veszi meg aki nem ért hozzá és laikusként megy oda!Ez nagyon szomorú! |
|
A hozzászólás:
 |
Augies
2006-12-21 01:08:29
|
2262
|
A Mammut II. 2. emeletén lévő kisállat kereskedésben törzskönyves "brit" kölyköket árulnak 95.000.- ft/darab áron. Ugyanitt a "csincsilla perzsa" kölyök 85.000.- ft/db. Azért tettem zárójelbe a fajtaneveket, mert számomra igen nehezen volt megállapítható, hogy melyik kölyök minek minősül...:(
Kérdeztem a "tenyésztő" nevét, már csak úgy kiváncsiságból, de az eladó büszkén közölte, hogy az titkos információ, ki is van satírozva a törzskönyvről. A kennelnév nem mondott nekem semmit...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|