|
|
|
|
 |
OlegGontar
2006-12-21 10:02:47
|
4630
|
| az olyan keves volt. Semmi kepminoseg, hogy lattal mar olyat aki elegedetten hasznalta :( |
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2006-12-20 18:54:21
|
4628
|
Má' megint?
Írjam le ua. mint két hónapja?
:))))
Ja, a vakuról nem volt szó.
Bírja.(legalábbis az elődje bírta) |
|
Előzmény:
 |
OlegGontar
2006-12-20 17:24:20
|
4627
|
| Sealife reefmaster dc500/600-at nem akarja valaki meltatni aki mar latta vagy hallottt rola? Meg hogy a hozzaadott vaku is birja e a gep tokja altal szavatolt 60m-t? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|