Keresés

Részletes keresés

NLQ Creative Commons License 2006-12-27 10:57:21 4639

a sealife vakuja szinten 60 meteres gyari adattal  bir mint a fenykepezogep...

http://www.sealife-cameras.com/accessories/digital_flash.html

 

nekem is ilyen van,  dupla o gyuru eleg hatasos vedelem a viz ellen... 

en egyszer racsuktam egy hajszalra de meg igy se azott be!

 

latom szobakerult a HP R 817/818 as fenykepezogep nekem bevalt nagyon jo kis gep szarazfoldi kepeimen meg Raha is meglepodott, hogy a gepbol ennyit ki lehet hozni

a vizalatti hasznalathoz azonban nehany tanacs:

viz alatt jo kepeket csak manualmodban lehet vele csinalni  (nincs benne a mostanaban divatos underwater mod)

a viz alatt erdemes az LCD fenyerejet feltolni maximumra ennek a hatranya, hogy az 1 oras merulest csak fullra feltoltott akksival birja vegig tehat erdemes 1-2 tartalek akksival es plusz akkutoltovel megvenni  (persze nem merules kozbeni cserere gondolok, hanem hogy a merules utan ne azon kelljen izgulni hogy  lesz-e idod feltolteni)

 

egy teljes napos szarazfoldi kirandulasra 1 akksival szinten felelotlenseg elindulni alapbol ugyan elegendo, de ha sokat fotozol/vakuzol bizony erhetnek meglepetesek...

 

utangyartottban 2000Ft korul lehet akksit kapni hozza Fuji/casio  NP30 NP60 as akksik is jok hozza, raadasnak lattam mar 1300/1400mAh akksikat is (a gyari 1050mAh)

 

Garfield33 Creative Commons License 2006-12-21 12:41:22 4632
Nekem még a DC200-as volt anno (még most is megvan, hejjj, szép idők) egy 960-as vakuval. Járt az 60 alatt is, kutya baja sem lett. Az újak felteszem rosszabbak nem lettek...
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 18:54:21 4628

Má' megint?

Írjam le ua. mint két hónapja?

 

:))))

 

Ja, a vakuról nem volt szó.

Bírja.(legalábbis az elődje bírta)

A hozzászólás:
OlegGontar Creative Commons License 2006-12-20 17:24:20 4627
Sealife reefmaster dc500/600-at nem akarja valaki meltatni aki mar latta vagy hallottt rola? Meg hogy a hozzaadott vaku is birja e a gep tokja altal szavatolt 60m-t?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!