Keresés

Részletes keresés

doryka77 Creative Commons License 2006-12-20 14:15:06 4624
Igaz ;-)
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 14:10:43 4623

Én mondtam, hogy nem olcsó.

 

:)))))

Előzmény:
doryka77 Creative Commons License 2006-12-20 14:09:54 4622
Bocs, közben megtaláltam. Így viszont már nem is olyan olcsó :-(

Lehet hogy mégis a HP R817-nél maradok!?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!