|
|
|
|
 |
doryka77
2006-12-20 14:03:45
|
4620
|
A 720 és 725 Olympust megtaláltam, de a PT033-ast nem :-(pedig árban jó lenne
|
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2006-12-20 13:21:49
|
4618
|
Hát a hivatalos kis.ker ára nem éppen olcsó.
720--------76 800Ft br.
725--------98 400Ft br.
PT033-----54 000Ft br.
ezek a mediker árai
|
|
Előzmény:
 |
doryka77
2006-12-20 13:01:18
|
4614
|
Igen, ő az 1-es számú versenyző :-) de valamiért egy kicsit jobban húzok a Hp felé. Amit említettél hogy vízálló és nem kell külön tokkal bíbelődni kb. mennyibe fáj? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|