Keresés

Részletes keresés

Kékbálna Creative Commons License 2006-12-20 21:03:24 4629
Ha a sznorizás merüléssé (alias süllyesztés) fajul jobb, ha egyből 40 méteres búvártokot veszel. Mintha vennél most egy 3 méterest 35 eFt-ért, majd később ha merülés lesz a sznoriból újabb 50eFt-ért egy búvártokot. Na így jön ki a 35+50. :)
A hozzászólás:
doryka77 Creative Commons License 2006-12-20 13:17:37 4617
Ezt fordítsdl le nekem légyszi, hogy a picike női agyammal én is megértsem ;-)
Süllyesztés....khm :-))
Előzmény:
Kékbálna Creative Commons License 2006-12-20 13:05:28 4615
Ok. Nem zacsi. De valami nagyon kimaradt belőle ha csak 3 méter. Tudjuk jól, hogy a 3 méter és 40 méter között nem 37 a különbség (bármennyire is úgy tűnik) hanem sokkal több. Mondjuk exponenciális a skála. De ha a nyomást veszem alapuk. 3 méter 1,3 bar. 40 méter 5 bar. Ez kb négyszer akkora nyomás és négyszeres talán a reális minőségbeli különbség is. Bár ez a kis "szappandoboz" jól láthatóan a sznorizókat célozta meg. Na de a búvárkodást is el kell valahol kezdeni és sok sznorisból lesz búvár.  Ezt kell mérglegelni. Mennyi az esély egy komolyabb süllyesztésre. Mert ha van esély rá akkor a HP a nyerő. Hiszen egy 50-ezres tok az olcsóbb mint két 35+50 ezres tok. Még ha az előzőt a feléért el is tudod talán passzolni. Szóval nálam még mindig HP, ha süllyesztés is lehet belőle. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!