|
|
|
|
 |
Kékbálna
2006-12-20 21:03:24
|
4629
|
| Ha a sznorizás merüléssé (alias süllyesztés) fajul jobb, ha egyből 40 méteres búvártokot veszel. Mintha vennél most egy 3 méterest 35 eFt-ért, majd később ha merülés lesz a sznoriból újabb 50eFt-ért egy búvártokot. Na így jön ki a 35+50. :) |
|
A hozzászólás:
 |
doryka77
2006-12-20 13:17:37
|
4617
|
Ezt fordítsdl le nekem légyszi, hogy a picike női agyammal én is megértsem ;-) Süllyesztés....khm :-)) |
|
Előzmény:
 |
Kékbálna
2006-12-20 13:05:28
|
4615
|
| Ok. Nem zacsi. De valami nagyon kimaradt belőle ha csak 3 méter. Tudjuk jól, hogy a 3 méter és 40 méter között nem 37 a különbség (bármennyire is úgy tűnik) hanem sokkal több. Mondjuk exponenciális a skála. De ha a nyomást veszem alapuk. 3 méter 1,3 bar. 40 méter 5 bar. Ez kb négyszer akkora nyomás és négyszeres talán a reális minőségbeli különbség is. Bár ez a kis "szappandoboz" jól láthatóan a sznorizókat célozta meg. Na de a búvárkodást is el kell valahol kezdeni és sok sznorisból lesz búvár. Ezt kell mérglegelni. Mennyi az esély egy komolyabb süllyesztésre. Mert ha van esély rá akkor a HP a nyerő. Hiszen egy 50-ezres tok az olcsóbb mint két 35+50 ezres tok. Még ha az előzőt a feléért el is tudod talán passzolni. Szóval nálam még mindig HP, ha süllyesztés is lehet belőle. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|