|
|
|
|
 |
doryka77
2006-12-20 13:17:37
|
4617
|
Ezt fordítsdl le nekem légyszi, hogy a picike női agyammal én is megértsem ;-) Süllyesztés....khm :-)) |
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2006-12-20 13:16:13
|
4616
|
"olcsóbb mint két 35+50 ezres tok"
No ezt nem értem, de nem baj.
:)))) |
|
A hozzászólás:
 |
Kékbálna
2006-12-20 13:05:28
|
4615
|
| Ok. Nem zacsi. De valami nagyon kimaradt belőle ha csak 3 méter. Tudjuk jól, hogy a 3 méter és 40 méter között nem 37 a különbség (bármennyire is úgy tűnik) hanem sokkal több. Mondjuk exponenciális a skála. De ha a nyomást veszem alapuk. 3 méter 1,3 bar. 40 méter 5 bar. Ez kb négyszer akkora nyomás és négyszeres talán a reális minőségbeli különbség is. Bár ez a kis "szappandoboz" jól láthatóan a sznorizókat célozta meg. Na de a búvárkodást is el kell valahol kezdeni és sok sznorisból lesz búvár. Ezt kell mérglegelni. Mennyi az esély egy komolyabb süllyesztésre. Mert ha van esély rá akkor a HP a nyerő. Hiszen egy 50-ezres tok az olcsóbb mint két 35+50 ezres tok. Még ha az előzőt a feléért el is tudod talán passzolni. Szóval nálam még mindig HP, ha süllyesztés is lehet belőle. :) |
|
Előzmény:
 |
Speibl és Hurvinyek
2006-12-20 12:52:46
|
4611
|
Nem zacsi.
Képzeld teljesen, úgy néz ki mint egy "rendes tok".
:))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|