Keresés

Részletes keresés

doryka77 Creative Commons License 2006-12-20 13:01:18 4614
Igen, ő az 1-es számú versenyző :-) de valamiért egy kicsit jobban húzok a Hp felé.
Amit említettél hogy vízálló és nem kell külön tokkal bíbelődni kb. mennyibe fáj?
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 12:54:51 4612
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 12:52:46 4611

Nem zacsi.

Képzeld teljesen, úgy néz ki mint egy "rendes tok".

 

:)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!