Keresés

Részletes keresés

Kékbálna Creative Commons License 2006-12-20 13:05:28 4615
Ok. Nem zacsi. De valami nagyon kimaradt belőle ha csak 3 méter. Tudjuk jól, hogy a 3 méter és 40 méter között nem 37 a különbség (bármennyire is úgy tűnik) hanem sokkal több. Mondjuk exponenciális a skála. De ha a nyomást veszem alapuk. 3 méter 1,3 bar. 40 méter 5 bar. Ez kb négyszer akkora nyomás és négyszeres talán a reális minőségbeli különbség is. Bár ez a kis "szappandoboz" jól láthatóan a sznorizókat célozta meg. Na de a búvárkodást is el kell valahol kezdeni és sok sznorisból lesz búvár.  Ezt kell mérglegelni. Mennyi az esély egy komolyabb süllyesztésre. Mert ha van esély rá akkor a HP a nyerő. Hiszen egy 50-ezres tok az olcsóbb mint két 35+50 ezres tok. Még ha az előzőt a feléért el is tudod talán passzolni. Szóval nálam még mindig HP, ha süllyesztés is lehet belőle. :)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 12:54:51 4612
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 12:52:46 4611

Nem zacsi.

Képzeld teljesen, úgy néz ki mint egy "rendes tok".

 

:)))))

Előzmény:
Kékbálna Creative Commons License 2006-12-20 12:44:16 4608
Vedd meg a HP-t. Ez az oly szerintem valami zacsiszerű ennyiért. Hidd el az a plussz 25eFt és plussz 37 méter minőségben sokkal többet ad. Szóval HP:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!