Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 12:52:46 4611

Nem zacsi.

Képzeld teljesen, úgy néz ki mint egy "rendes tok".

 

:)))))

Kékbálna Creative Commons License 2006-12-20 12:44:47 4609
Bár nekem Oly cuccom van, mondjuk nem 3 méteres max mélységgel. :)
A hozzászólás:
Kékbálna Creative Commons License 2006-12-20 12:44:16 4608
Vedd meg a HP-t. Ez az oly szerintem valami zacsiszerű ennyiért. Hidd el az a plussz 25eFt és plussz 37 méter minőségben sokkal többet ad. Szóval HP:
Előzmény:
doryka77 Creative Commons License 2006-12-20 12:41:04 4607
Csak sznorizik. Ezért gondoltam először az Olymposra, viszont ha jól tudom általában valamivel többet írnak rá mint amit bír.
Ha a 3m a maximum és még esetleg túloznak is... szóval lehet inkább Hp.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!