|
|
|
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2006-12-20 12:52:46
|
4611
|
Nem zacsi.
Képzeld teljesen, úgy néz ki mint egy "rendes tok".
:))))) |
|
 |
Kékbálna
2006-12-20 12:44:47
|
4609
|
| Bár nekem Oly cuccom van, mondjuk nem 3 méteres max mélységgel. :) |
|
A hozzászólás:
 |
Kékbálna
2006-12-20 12:44:16
|
4608
|
| Vedd meg a HP-t. Ez az oly szerintem valami zacsiszerű ennyiért. Hidd el az a plussz 25eFt és plussz 37 méter minőségben sokkal többet ad. Szóval HP: |
|
Előzmény:
 |
doryka77
2006-12-20 12:41:04
|
4607
|
Csak sznorizik. Ezért gondoltam először az Olymposra, viszont ha jól tudom általában valamivel többet írnak rá mint amit bír. Ha a 3m a maximum és még esetleg túloznak is... szóval lehet inkább Hp. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|