Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2006-12-20 12:51:35 4610

Nem túloznak.

Ez tok elméletben akát 5-ig, jó lehet.

De a gép amit beleraksz, az nem is tudom, hogy fogalmazzak.....

 

A HP-t nem ismerem.

 

Ha belefér a költségvetésre, erre a célra (pár méterig)

az Oly. Mju 725 (720) SW jó választás.

Nincs hozzá külön tok, mert saját maga vízálló.

Nem kell szüttyögni, egy külön tokkal.

Ha nagyon belemelegszik, a vízalatti világba,

késöbb is vehet hozzá, gyári tokot, kb. 50e.-ért.

Viszont remek a kép minősége.

 

A 720-as már kifutó modell, lehet hogy valahol, olcsón hozzá lehet jutni.

Kékbálna Creative Commons License 2006-12-20 12:44:16 4608
Vedd meg a HP-t. Ez az oly szerintem valami zacsiszerű ennyiért. Hidd el az a plussz 25eFt és plussz 37 méter minőségben sokkal többet ad. Szóval HP:
A hozzászólás:
doryka77 Creative Commons License 2006-12-20 12:41:04 4607
Csak sznorizik. Ezért gondoltam először az Olymposra, viszont ha jól tudom általában valamivel többet írnak rá mint amit bír.
Ha a 3m a maximum és még esetleg túloznak is... szóval lehet inkább Hp.
Előzmény:
OlegGontar Creative Commons License 2006-12-20 11:56:58 4604
Ha buvarkodik, akkor a 3m-eres edeskeves. Meg talan sznorkerezeshez is. Ha csak a parton terdig vizben, akkor meg eleg az is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!