Nem túloznak.
Ez tok elméletben akát 5-ig, jó lehet.
De a gép amit beleraksz, az nem is tudom, hogy fogalmazzak.....
A HP-t nem ismerem.
Ha belefér a költségvetésre, erre a célra (pár méterig)
az Oly. Mju 725 (720) SW jó választás.
Nincs hozzá külön tok, mert saját maga vízálló.
Nem kell szüttyögni, egy külön tokkal.
Ha nagyon belemelegszik, a vízalatti világba,
késöbb is vehet hozzá, gyári tokot, kb. 50e.-ért.
Viszont remek a kép minősége.
A 720-as már kifutó modell, lehet hogy valahol, olcsón hozzá lehet jutni. |