|
|
|
|
 |
OlegGontar
2006-12-20 11:56:58
|
4604
|
| Ha buvarkodik, akkor a 3m-eres edeskeves. Meg talan sznorkerezeshez is. Ha csak a parton terdig vizben, akkor meg eleg az is. |
|
A hozzászólás:
 |
doryka77
2006-12-20 10:43:53
|
4603
|
Sziasztok, egy kis segítségre lenne szükségem. A férjemnek szeretnék ajándékba venni digit. fényképezőt víz alatti tokkal. 2 típust néztem ki: Olympus FE-130 3 méterig vízálló tokkal 30.000 Ft, a másik pedig HP R817 40 méterig vízálló tokkal kb. 55.000 Ft.
Tudom hogy itt a fórumon profi gépekről folytattok eszmecserét és a fent említett 2 gép pedig valszeg kissé megmosolyogtat benneteket, mégis adjatok tanácsot melyiket válassszam! Nem tudok dönteni........ segítsetek!
Előre is köszönöm a választ. Dóri |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|