Keresés

Részletes keresés

BuNnY Creative Commons License 2006-12-20 12:12:03 4605

Hp-t teszteltük a divecenter-en, olvasd el. Szvsz jó kis masina, szerkesztőtárs (és még több fórumtárs is) ilyennel rendelkezik, és szeretik.

http://www.divecenter.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=506

OlegGontar Creative Commons License 2006-12-20 11:56:58 4604
Ha buvarkodik, akkor a 3m-eres edeskeves. Meg talan sznorkerezeshez is. Ha csak a parton terdig vizben, akkor meg eleg az is.
A hozzászólás:
doryka77 Creative Commons License 2006-12-20 10:43:53 4603
Sziasztok,
egy kis segítségre lenne szükségem.
A férjemnek szeretnék ajándékba venni digit. fényképezőt víz alatti tokkal.
2 típust néztem ki: Olympus FE-130 3 méterig vízálló tokkal 30.000 Ft, a másik pedig HP R817 40 méterig vízálló tokkal kb. 55.000 Ft.

Tudom hogy itt a fórumon profi gépekről folytattok eszmecserét és a fent említett 2 gép pedig valszeg kissé megmosolyogtat benneteket, mégis adjatok tanácsot melyiket válassszam!
Nem tudok dönteni........ segítsetek!

Előre is köszönöm a választ.
Dóri

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!