|
|
|
|
 |
Analóg
2006-12-19 20:27:05
|
4601
|
| Neked nem is kell izgulnod! :-) Úgy néz ki január 10-ig kell várnunk,mert lehet tolódik a Tengeri só egy héttel! |
|
A hozzászólás:
 |
Dr. Zook
2006-12-19 19:25:44
|
4600
|
inkabb azt ajanld fel, hogy megtudjuk a verseny eredmenyet...varni...varni...varni...jaj de utalok :)
zook |
|
Előzmény:
 |
Analóg
2006-12-19 16:18:06
|
4599
|
| Én szívesen felajánlom a saját dedikált példányomat, csak nem tudom hol lehet és félek, hogy Bunny the Great megtudja! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|