|
|
|
|
 |
Analóg
2006-12-19 16:18:06
|
4599
|
| Én szívesen felajánlom a saját dedikált példányomat, csak nem tudom hol lehet és félek, hogy Bunny the Great megtudja! |
|
A hozzászólás:
 |
Garfield33
2006-12-19 14:21:51
|
4597
|
Nincs fenn valahol a neten? Teljesen felcsigáztál.
A film miről szól? Víz alatti téma?
Bunny csinálta azt is vagy csak a hangja szar benne? :-) |
|
Előzmény:
 |
Kékbálna
2006-12-19 13:30:06
|
4596
|
Te szegény tudatlan. Nem tudod mi az a TAKA II? Hogy tucc így élni? Hát az kérlek a magyar természetfilm hangalámondás gyöngyszeme! Egy igazi csiszolatlan gyémánt! Kérj dedikált példányt a MESTERtől! Bunny is our Master!
Egyébként meg van a 80-as évekből a hangalámondásos sci-fi vagy szex film élmény? Tudod mikor az ürge fa hangon mondja, hogy "gyorsabban" vagy "vészriadó". Na ez semmi a TAKA II-höz képest. Az kérlek egy etalon, te ilyet akkor tudsz majd ha a Bunny mondja alá a filmjeidet. Ja és az se te leszel, hanem a MESTER.
:)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|