|
|
|
|
 |
Kékbálna
2006-12-19 10:53:31
|
4594
|
| Én értem miért nem. Szeretne aludni. :) |
|
A hozzászólás:
 |
BuNnY
2006-12-19 08:21:54
|
4593
|
| Bunny Taka II DVD a technikai világ csúcsát képezi, ezért a bársonyos hangomat kevéssé kedvelők számára 2 féle csak zenét tartalmazó hangsáv is van rajta. Úgyogy ez nem lehet kifogás, hogy miért nem nézed meg minden este lefekvés előtt. |
|
Előzmény:
 |
Analóg
2006-12-18 21:42:36
|
4592
|
A Bunny féle Taka II videóhoz képest kimondottan Scorsese szintű! Kellemes volt Bunny alámondásának hiánya.:-)
Élmény-videó szinten mindegy, hogy össze-vissza snittek vannak vagy tematizált, inkább arra gondoltam, hogy már eleve egy témát körbejárni és úgy csinálni a filmet. Nekem van 3 film ötlet is a fejemben, csak soha nincs rá időm a fotózás miatt, meg lehet, hogy gyenge hozzám a technikám is.
Szóval gratulálok mert élvezetes képek voltak benne, főleg az elején az üreges részek, meg a végén a delfinek. Én is átéltem szerencsére ezt az élményt ennyi delfinnel úszva. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|