Keresés

Részletes keresés

Kékbálna Creative Commons License 2006-12-19 10:53:31 4594
Én értem miért nem. Szeretne aludni. :)
A hozzászólás:
BuNnY Creative Commons License 2006-12-19 08:21:54 4593
Bunny Taka II DVD a technikai világ csúcsát képezi, ezért a bársonyos hangomat kevéssé kedvelők számára 2 féle csak zenét tartalmazó hangsáv is van rajta. Úgyogy ez nem lehet kifogás, hogy miért nem nézed meg minden este lefekvés előtt.
Előzmény:
Analóg Creative Commons License 2006-12-18 21:42:36 4592

A Bunny féle Taka II videóhoz képest kimondottan Scorsese szintű! Kellemes volt Bunny alámondásának hiánya.:-)

Élmény-videó szinten mindegy, hogy össze-vissza snittek vannak vagy tematizált, inkább arra gondoltam, hogy már eleve egy témát körbejárni és úgy csinálni a filmet. Nekem van 3 film ötlet is a fejemben, csak soha nincs rá időm a fotózás miatt, meg lehet, hogy gyenge hozzám a technikám is.

Szóval gratulálok mert élvezetes képek voltak benne, főleg az elején az üreges részek, meg a végén a delfinek. Én is átéltem szerencsére ezt az élményt ennyi delfinnel úszva.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!