Keresés

Részletes keresés

Dr. Zook Creative Commons License 2006-12-17 18:48:45 4587
GGGRRRRRRRRR!!!!!
A hozzászólás:
Analóg Creative Commons License 2006-12-17 16:54:29 4586
Nem bántunk csak nehéz elviselni a veszteségeket ami sújtja a víz alatti fotós társadalmat. Te majd Kiss Gábor is elveszett nekünk /sőt Gábor átállt a szárazföldi csapatokhoz!/ és az utánpótlás sajnos már nem olyan! :-)))) Se Zook, Se Archi, Se RKmitoménmennyi nem tud titeket kárpótolni! Nagy veszteség ez nekünk, és csak lassan tudjuk feldolgozni!
Előzmény:
Raha Creative Commons License 2006-12-17 16:39:18 4582
Nem értem.

Az, hogy most nincs komoly fényképezőgépem, az most került elő sokadjára.
Ez most akkor ciki? Vagy bántásból mondjátok? Vagy miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!