|
|
|
|
 |
Dr. Zook
2006-12-17 18:48:45
|
4587
|
| GGGRRRRRRRRR!!!!! |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2006-12-17 16:54:29
|
4586
|
| Nem bántunk csak nehéz elviselni a veszteségeket ami sújtja a víz alatti fotós társadalmat. Te majd Kiss Gábor is elveszett nekünk /sőt Gábor átállt a szárazföldi csapatokhoz!/ és az utánpótlás sajnos már nem olyan! :-)))) Se Zook, Se Archi, Se RKmitoménmennyi nem tud titeket kárpótolni! Nagy veszteség ez nekünk, és csak lassan tudjuk feldolgozni! |
|
Előzmény:
 |
Raha
2006-12-17 16:39:18
|
4582
|
Nem értem.
Az, hogy most nincs komoly fényképezőgépem, az most került elő sokadjára. Ez most akkor ciki? Vagy bántásból mondjátok? Vagy miért? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|