|
|
|
|
 |
eke
2006-12-17 18:55:38
|
4588
|
na, nem hiszem, egy ilyen géptől szerintem ez egy elvárható tudás. Nézd meg jobban.
A másik: a puding próbája az evés. Az összegzett expónak jónak kell lennie. |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2006-12-17 16:42:27
|
4584
|
| Nekem F90x-em van, és behúzza a filmet dupla expót sem lehet vele csinálni. A másik gondom az, hogy ha a témában van sötét rész az be fog kékülni. |
|
Előzmény:
 |
eke
2006-12-17 16:37:05
|
4581
|
én azt szeretném már látni, hogy ki is van próbálva! Egyébként nem értem eddig miért nem használtátok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|