|
|
|
|
 |
Dr. Zook
2006-12-17 16:44:07
|
4585
|
Dehogyis! En En En...hmmm... Olvastam, ezaz! Olvastam, bizony...
:)
Raha: senki sem bant, max nem erti, legalabbis en nem, hogy ha eddig fotoztal, meg konyv meg minden, akkor miert nem folytatod? Szerintem kedvesseg es nem bantas. Vagy akitol igen, az monnyon le :)
zook |
|
A hozzászólás:
 |
Analóg
2006-12-17 16:39:53
|
4583
|
| Az a baj, hogy nem olvastok! Mindig csak kattintgattok! :-) Tessék utánézni, én már tudom a választ! Sőt Zook kollega is tudja, mert tovább adtam neki, dőre módon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|