Keresés

Részletes keresés

Analóg Creative Commons License 2006-12-17 16:54:29 4586
Nem bántunk csak nehéz elviselni a veszteségeket ami sújtja a víz alatti fotós társadalmat. Te majd Kiss Gábor is elveszett nekünk /sőt Gábor átállt a szárazföldi csapatokhoz!/ és az utánpótlás sajnos már nem olyan! :-)))) Se Zook, Se Archi, Se RKmitoménmennyi nem tud titeket kárpótolni! Nagy veszteség ez nekünk, és csak lassan tudjuk feldolgozni!
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2006-12-17 16:39:18 4582
Nem értem.

Az, hogy most nincs komoly fényképezőgépem, az most került elő sokadjára.
Ez most akkor ciki? Vagy bántásból mondjátok? Vagy miért?
Előzmény:
eke Creative Commons License 2006-12-17 15:33:32 4579
van már aki tudja... (neked most állítólag úgy sincs géped.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!