Keresés

Részletes keresés

BlackLaidy Creative Commons License 2006-12-19 16:55:37 7114
Az csak a foto miatt van, ha jobban megnézed, látszik, hogy az egyik szeme(ami a képen piros) kék...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-12-17 02:40:50 7113
(No de a képen az egyik szeme sárga, a másik meg piros.)
Előzmény:
Lobengula Creative Commons License 2006-11-22 08:22:57 7106

Sziasztok!

4 napja nálunk lakik ez a kis kutyus. A XXII. vagy a XI kerületből szökhetett el. Fiatal, 6-8 hónapos lehet, nagyon barátságos mind kutyákkal mind emberekkel. Bőr nyakörv van rajta, de bilétája nincs. Különös ismertetőjele KÉK SZEME. Akinek hiányzik, keressen engem a 30 468 2037-es számon!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!