|
|
|
|
 |
BlackLaidy
2006-12-19 16:55:37
|
7114
|
| Az csak a foto miatt van, ha jobban megnézed, látszik, hogy az egyik szeme(ami a képen piros) kék... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-12-17 02:40:50
|
7113
|
| (No de a képen az egyik szeme sárga, a másik meg piros.) |
|
Előzmény:
 |
Lobengula
2006-11-22 08:22:57
|
7106
|
Sziasztok!
4 napja nálunk lakik ez a kis kutyus. A XXII. vagy a XI kerületből szökhetett el. Fiatal, 6-8 hónapos lehet, nagyon barátságos mind kutyákkal mind emberekkel. Bőr nyakörv van rajta, de bilétája nincs. Különös ismertetőjele KÉK SZEME. Akinek hiányzik, keressen engem a 30 468 2037-es számon!
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|