Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
zorko Creative Commons License 2006-12-15 15:40:05 42

szerintem egy portré fotót csak akkor neveznék szigorúan portrénak,...

Miért?

 

És ha "nem szigorúan"...?

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-12-05 18:17:34 -
Először is az 5D topicban elhangzottakhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szerintem egy portré fotót csak akkor neveznék szigorúan portrénak, ha az beállított, előre megtervezett, a fényeket irányítva készítjük.
Egy utcán készített elkapott arckép az nem portré.Szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!