Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-14 12:43:55 291

Kösz!

Nem a Sony felírat izgat, hanem a kompatibilitás és a sebesség.

 

ebayről vett már valaki 2GB-osat 10eFt-ért?

Előzmény:
vulpes Creative Commons License 2006-12-14 12:29:50 290
A MemoryStick Pro nem a sebességében tére el a sima MS-től, hanem annak a továbbfejlesztése. Például a sima MS csak max. 128 MB-os méretben készült. A régi Sony cuccok csak a sima MS-et támogatták, az újabbak (~ 2-3 év, talán) már mindkettőt. Hamisítás passz, de szerintem kínában mindenről készül koppintás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!