Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
enguci Creative Commons License 2006-12-14 09:55:29 288
 Gépváltás miatt feleslegessé vált 1db. Olympus 512-es xD-kártyám, garanciális, 2 hónapos. Ha kéred, e-mail-ben el tudom küldeni a képét.
Előzmény:
tamáspapa Creative Commons License 2006-12-09 19:40:13 287

Sziasztok!

 

tegnap vettem egy Fuji Finepix 5600-as gépet. XD 512-es vagy 1 GB-os kártyát akarok venni hozzá, minél jobbat, minél olcsóbban.  A sebességet mibel jelölik, láttam ilyen kártyákat M-es meg H-s jelöléssel. Ez volna az? Hol keressek ilyen kártyákat?

 

Üdv.

 

Tamás

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!