|
|
|
|
 |
Tima2
2006-12-13 11:45:40
|
871
|
ööö nincsenek
majd összeszedem magam |
|
A hozzászólás:
 |
neverhood
2006-12-13 11:35:10
|
870
|
Én is nagyon kíváncsi leszek rá! ((=
Rikiről nincsenek uj képek? Azokra is kíváncsi lennék ám!! (((= |
|
Előzmény:
 |
Tima2
2006-12-13 11:24:52
|
869
|
Igen. Pít és Panni szerepel benne, a pók, vércse, bagoly, patkány, egér, könyvskorpió, süni, hangya stb-stb-stb, na és persze a színészek mellett:)
Kíváncsi leszek rá, az összevágott kisfilmben, amit láttam, még nem voltak színészek és Panni sem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|