Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
N. Domi Creative Commons License 2006-12-13 07:45:05 27

Igen, épp ezért érdemes a kép elkészítése előtt kicsit beszélgetni a modellel, így alapból máshogy néz majd ránk, és mi is megismerjük, ami ahhoz szükséges, hogy tudjuk, milyen tulajdonságát lehetne kifejezni a képen.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-12-12 17:45:35 26
Ez renben is van, csak sokan összekeverik a "túrista portékkal", mert azok csak menet közben elkapnak valakit.
Továbbá az utcán kevés ember nyílik meg a maga valójában, így elég nehéz"róla" képet készíteni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!