Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pémén Creative Commons License 2006-12-12 22:41:19 234

A Sonnar 300-al tényleg lehet jó képeket csinálni. Sefotostól kaptam ezt a linket, érdemes megnézni. http://www.photo-cult.com/album.php?lns=1068

 

Mondjuk, nekem sosem sikerült ezzel az objektívvel igazán jó képet csinálni...

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-11 18:07:47 227

Még nem olvastam, de megy ide fel ( www.szazbolha.hu/teszt/sonnar300/ ), hátha mást is érdekel.

 

Az erkélyesnél látszik jól a rekeszelés mértéke, ott f11-ig megy,

A virágládás trió szinte értékelhetetlen.

 

***

 

 

A képek emu-val készültek az exifből a záridők olvashatók ki.

A legrövidebb záridőhöz F4 tartozik.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!