Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Pémén Creative Commons License 2006-12-12 21:42:03 232
20D-n és 5D-n nagyon jó. Nyilván 350D-n is. Ha nem zavar a manuális állítgatás, jól jársz vele. Nem egy Canon L, de az ára sem. F8 körül felbontásban olyan, mint a Canon 70-200/4 L. Színben és kontrasztban nem olyan...
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2006-12-12 06:13:53 231
Oly E1-hez gondolkodom  Zeiss 200/2,8 MC Auto használatán FT/M42 adapterrel. Vélemények? Monnyuk egy 350D-n mit művel ez az obi?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!