|
|
|
|
 |
chilii
2006-12-12 13:52:19
|
816
|
az a kókuszos kis izé, csokikrémmel összeragasztva? függőséget okoz!!!! én is drágállottam, néha bementem a bótba csorgatni a nyálam, aztán végül tavaly írtam alexandrának, hogy hozzon már nekem egyet :o)
|
|
A hozzászólás:
 |
t3v3d3s
2006-12-12 13:25:24
|
815
|
| (az egy jó könyv, csak én marhára drágálltam, ezért ha néhanapján elmegyek a bótba, és kiírok egy-egy receptet.... az egyik kedvencem a kakaós-kókuszos cookie, de nem tom, milyen néven fut valójában) |
|
Előzmény:
 |
chilii
2006-12-12 09:29:20
|
814
|
még a végén megtörik az ellenállásom, és rábeszélsz! :o) köszi a tippet, én tavaly az Ízvarázsból (Donna Hay) csináltam sima trüffelt, azt jól lehetett formázni, majd abba teszem a fűszert! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|