Keresés

Részletes keresés

chilii Creative Commons License 2006-12-12 13:52:19 816
az a kókuszos kis izé, csokikrémmel összeragasztva? függőséget okoz!!!! én is drágállottam, néha bementem a bótba csorgatni a nyálam, aztán végül tavaly írtam alexandrának, hogy hozzon már nekem egyet :o)
A hozzászólás:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-12-12 13:25:24 815
(az egy jó könyv, csak én marhára drágálltam, ezért ha néhanapján elmegyek a bótba, és kiírok egy-egy receptet.... az egyik kedvencem a kakaós-kókuszos cookie, de nem tom, milyen néven fut valójában)
Előzmény:
chilii Creative Commons License 2006-12-12 09:29:20 814
még a végén megtörik az ellenállásom, és rábeszélsz! :o)
köszi a tippet, én tavaly az Ízvarázsból (Donna Hay) csináltam sima trüffelt, azt jól lehetett formázni, majd abba teszem a fűszert!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!