Keresés

Részletes keresés

t3v3d3s Creative Commons License 2006-12-12 13:25:24 815
(az egy jó könyv, csak én marhára drágálltam, ezért ha néhanapján elmegyek a bótba, és kiírok egy-egy receptet.... az egyik kedvencem a kakaós-kókuszos cookie, de nem tom, milyen néven fut valójában)
A hozzászólás:
chilii Creative Commons License 2006-12-12 09:29:20 814
még a végén megtörik az ellenállásom, és rábeszélsz! :o)
köszi a tippet, én tavaly az Ízvarázsból (Donna Hay) csináltam sima trüffelt, azt jól lehetett formázni, majd abba teszem a fűszert!
Előzmény:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-12-11 13:37:17 812
Látod, látod, én ajánlgattam a könyvet, de neked nem kellett :)

Chilis mondjuk nincs benne, de a stahlnak van a sima étcsokis trüflije (1 vaníliarúd, 1.5 deci tejszín, 20 deka étcsokoládé , 3 deka vaj, a hempergetéshez cukrozatlan kakaópor, én rumot is tettem bele annak idején), ez simán elbírja az őrölt chilit (bár úgy emlékszem, ez nagyon lágy volt a golyózáshoz).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!