Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Mano254 Creative Commons License 2006-12-11 17:23:00 222
Ámen!
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-12-11 17:04:55 220
Teljesen egyetértek. Nem idevaló ez, a láthatóan egyre elmélyülő vita.

Sajnálom, hogy bementem én is a csőbe, mint sokan mások, s vitatkozom csupán a vita kedvéért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!