Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-11 17:03:57 219

A válasz egyszerü:

 

Akkor regisztráltam az eBayre először mikor még a "százbolha" nick nem létezett.

Azt csak az Index-es regisztrációmkor találtam ki és azóta használom.

(az sem ma volt...)

 

 

csak gondolkodni kéne egyeseknek......

Előzmény:
Mano254 Creative Commons License 2006-12-11 16:50:51 217
Már bocsánat, hogy belepofátlankodok eme nagyívű vitába, de talán vessük fel annak
a lehetőségét is, hogy Százbolha mondjuk több néven van regisztrálva az E-bayen...

Nem tisztje egyetlen topiklakónak (így nekem sem) hogy döntőbírásdit játsszon, úgyhogy ha megkérhetlek titekek (és talán a többiek is ezt szeretnék), a vitás dolgaitokat magánban rendezzétek.

Mi meg addig itt elleszünk a kis m42-es objektívjeinkkel.

Engem például nagyon érdekelne egy 4/300-as Sonnar. Használ valaki ilyet, esetleg tud némi tesztkép forrást ne adj isten eladó példányt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!