|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-12-11 17:03:57
|
219
|
A válasz egyszerü:
Akkor regisztráltam az eBayre először mikor még a "százbolha" nick nem létezett.
Azt csak az Index-es regisztrációmkor találtam ki és azóta használom.
(az sem ma volt...)
csak gondolkodni kéne egyeseknek...... |
|
Előzmény:
 |
Mano254
2006-12-11 16:50:51
|
217
|
Már bocsánat, hogy belepofátlankodok eme nagyívű vitába, de talán vessük fel annak a lehetőségét is, hogy Százbolha mondjuk több néven van regisztrálva az E-bayen...
Nem tisztje egyetlen topiklakónak (így nekem sem) hogy döntőbírásdit játsszon, úgyhogy ha megkérhetlek titekek (és talán a többiek is ezt szeretnék), a vitás dolgaitokat magánban rendezzétek.
Mi meg addig itt elleszünk a kis m42-es objektívjeinkkel.
Engem például nagyon érdekelne egy 4/300-as Sonnar. Használ valaki ilyet, esetleg tud némi tesztkép forrást ne adj isten eladó példányt. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|