A lényeg: ha járatos valaki valamiben, adja közzé ismereteit, ha akarja! Ha nem az, akkor kár úgy tennie, mintha!
Ha már voltál ilyen kedves ezt Nekem írni akkor kérlek azt is írd le, hogy mire gondolsz.
Több dologban is igen magas szinten járatos vagyok, de az nem az Ebay-es vásárlás.
Azt csak hobby fotósként gyakorlom, nem üzletszerüen.
Mintha lemennék a használtcikkes foóboltba.
Néha még szórakozás is a licitálgatás.
Az elmult 5-6 évben az Ebay-es vásárlásaim száma kb 1/10-e tiednek.
Ezeknek is csak fele payPal-os, mert korábban nem tudtam igy fizetni.
Nekem is segítettek, mikor bénáztam, vagy nem volt lehetőségem paypal-val fizetni.
Ezért úgy gondolom, csak a Te kereskedői mentalításod "báncsa", ha most én is megteszem ezt másoknak.
Ha majd megunom, nem fogom ezt tenni.
Különösen szivügyem azok az esete,k mikor valaki régi objektíveket kiván adaptálni modernebb gépekre.
|