Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-11 16:47:02 215

Még mindig nem fejtetted ki a problémád.

 

Szerintem valami tévúton jársz, és valóság alap nélkül próbálsz engem befeketíteni.

 

Mondd el mi a gondod.  Nyiltan beszéljük meg.

Ne csak linkelgess.

Kérdez bármit, válaszolok rá (ha nem sérti személyes szférám) hogy a kételyeid és a vádaskodásod nyúgvópontra kerüljön.

 

*****

 

 

Szerintem azóta haragszol rám, mióta egy nyavajás kioldót nem Tőled vettem meg mert az azóta kigólyózott kereskedő társad ald igért 500 Ft-val.

 

A vicc az hogy nem is Tőle vettem meg végül....

Jó mi?

 

 

Ez az egész egy vicc.

Csak szerintem Te nem érzed.

 

Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-12-11 16:34:28 214
http://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback&userid=szazbolha

Ez csupán ennyit, vagy még ennyit sem érdemel. Aki ismeri az eBay-t tudja értelmezni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!