|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2006-12-11 16:47:02
|
215
|
Még mindig nem fejtetted ki a problémád.
Szerintem valami tévúton jársz, és valóság alap nélkül próbálsz engem befeketíteni.
Mondd el mi a gondod. Nyiltan beszéljük meg.
Ne csak linkelgess.
Kérdez bármit, válaszolok rá (ha nem sérti személyes szférám) hogy a kételyeid és a vádaskodásod nyúgvópontra kerüljön.
*****
Szerintem azóta haragszol rám, mióta egy nyavajás kioldót nem Tőled vettem meg mert az azóta kigólyózott kereskedő társad ald igért 500 Ft-val.
A vicc az hogy nem is Tőle vettem meg végül....
Jó mi?
Ez az egész egy vicc.
Csak szerintem Te nem érzed.
|
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2006-12-11 16:34:28
|
214
|
http://feedback.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewFeedback&userid=szazbolha
Ez csupán ennyit, vagy még ennyit sem érdemel. Aki ismeri az eBay-t tudja értelmezni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|