Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-11 16:04:17 213

garfieldka

 

Ezt a kiszoritosdit már eljátszottad az egyik kereskedő társaddal.

Ő már nem ír az index fórumaira.

 

 

De most szerintem nem jó helyen támadsz...

Én egy egyszerű hobby fotós vagyok. kedvelem a fotózást és beszélgetni is szeretek a fotózással kapcsolatos témákról.

 

Melléfogtál:

Egyrészt nem vagyok kereskedő, nem vagyok a konkurensed. Évek óta irogatok a fórumokra. Nekem ez szórakozás.

Néha hülyeséget, néha tévedéseket is írok. Tessék kijavítani. (ha érdekedben áll)

A Te vélt  üzleti sérelmeid miatt nem érdemes senkinek sem korlátozni magát a vélemény írásban.

Én sem fogom.

 

Ha valaki a jövőben kérdez én válaszolni fogok.

Sajnálom.

 

 

***

 

 

Kérlek értsd meg. Felőlem annyit üzletelsz amennyi jól esik.

Ha ártani akarnék akkor megtehetném.

De minek?

 

Nem erről szól a dolog.

 

 

Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-12-11 14:45:29 211
Erről beszéltem eddig. Hogy ott vagy az eBay-en. Viszont évek óta még sosem vásároltál, akkor tehát nem szerencsés az ellenkezőjét állítani!

Látom, hogy teljesen felesleges tényeket mondani, mert az angolna nem siklik ki az ember tenyeréből ilyen ügyesen, ahogy teszed.

Az eddiggiekhez hasonló sikereket a további eBay-es vásárlásaidhoz!

Igyekszem a bejegyzéseidet a továbbiakban is átugrani, abban az esetben is, ha történetesen ismét hozzám célzod, még ha nem is közvetlenül. Ezzel elkerülhetjük a téged láthatóan szórakoztató, sokakat azonban untató felesleges szócséplést.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!