|
|
|
|
 |
chilii
2006-12-12 09:29:20
|
814
|
még a végén megtörik az ellenállásom, és rábeszélsz! :o) köszi a tippet, én tavaly az Ízvarázsból (Donna Hay) csináltam sima trüffelt, azt jól lehetett formázni, majd abba teszem a fűszert! |
|
A hozzászólás:
 |
t3v3d3s
2006-12-11 13:37:17
|
812
|
Látod, látod, én ajánlgattam a könyvet, de neked nem kellett :)
Chilis mondjuk nincs benne, de a stahlnak van a sima étcsokis trüflije (1 vaníliarúd, 1.5 deci tejszín, 20 deka étcsokoládé , 3 deka vaj, a hempergetéshez cukrozatlan kakaópor, én rumot is tettem bele annak idején), ez simán elbírja az őrölt chilit (bár úgy emlékszem, ez nagyon lágy volt a golyózáshoz). |
|
Előzmény:
 |
chilii
2006-12-11 10:18:38
|
810
|
| valami chilis trüffel recepted nincs véletlenül? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|