Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
papugaja Creative Commons License 2006-12-11 09:31:59 201
Néha felbukkan?
Hát az enyém is felbukkanhatna, mert úgy eltettem valahová, hogy azóta se találom.
Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2006-12-10 23:17:57 197

Mamár szinte senki sem hoz be emulátort.

Se külön, se adapterrel.

 

Néha felbukkan 1-1.  Rá kell csapni.

vagy megintcsak eBay.........

Viszont a ragasztott igen drága. Ha jól emlékszem 60-80 USD + szállítás.

(más mint a Magyarosrzágon elterjedt verzió!!!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!