Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lzs81 Creative Commons License 2006-12-11 09:28:16 200

Akkor ezek szerint azt vetted meg, aminek 30 volt az irányára. Az tényleg majdnem gyári állapot volt. Használd egészséggel. ;-)

 

Zsolti

Előzmény:
j.t.maston Creative Commons License 2006-12-10 23:27:29 198
Public? Nos, miért ne. Volt a börzén kettő is, az újabbikat hoztam el 27 jó magyar ropiért. Késői verzió, tokkal, karcmentes, alig használt (hirdetői oldalról: "újszerű") példány.

Volt mégegy egy tatánál 36-ért meg egy _nagyon_ viseltesnek tűnő Sonnar is 39-ért.

Alig várom már h ki tudjam próbálni...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!