Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
caterina3 Creative Commons License 2006-12-09 01:05:51 51

Persze, tesz majd maszkot meg védőszemüveget is. Tudom, hogy nagy port csinál, mert a terméskő burkolatot a féjem s. k. rakta fel a nyaralónkra, és tényleg oltári porral járt a vágás, de hát persze más kint a telken...

 

A malterral az a gond, hogy megmar mindent, nem lehet nyomtalanul letakarítani. Azt hiszem, azért mert mész van benne. Ráadásul a "mester úr" körül nem sertepertélhet ott folyamatosan az ember és takaríthat. A nappalit teljesen kipakolni meg nem tudom, nincs hová.

 

Például a nyaralónk építésekor a kőművesek a belső vakoláskor nem fóliázták le rendesen a (mellesleg nem olcsó) készre lazúrozott fa nyílászárókat, és újra kellett lazúrozni emiatt, de még így sem lett teljesen ugyanolyan, mint előtte volt. Majdnem frászt kaptam, meg kell mondjam.

Előzmény:
ordii Creative Commons License 2006-12-08 22:27:57 49

Háttt tudod ha már választani kell akkor inkább pucolnám a maltert....

Ami port a kővágó korong csinál........még 2 hét mulva is jelen lessz. Hidd el ,tapasztalat.Nagyon finom por és mindenhová beszáll. A férjed tegyen maszkot mindenképp.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!