Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pixi-maxi Creative Commons License 2006-12-08 17:10:04 24
A Te véleményed az ővé, tehát nem magán vélemény. Én pedig nem véleményt
mondtam, hanem egy tényt állitok!!!
Egyébként irtam neked egy eMailt is, olvasd el.
Előzmény:
faboferi Creative Commons License 2006-12-08 08:05:31 23
Az övé is, a Tied is, az enyém is magánvélemény. Felesleges ezt tovább ragozni. Az én munkámnak csak kis része az arckép-portré készítése. Ismerjük egymást? (Jöhet magánban is, ezek már IRL dolgok.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!