Keresés

Részletes keresés

Professzor úr_ Creative Commons License 2006-12-08 13:24:56 11
Nem mondta, hogy véleményt nyilvánítottál. :-)
A hozzászólás:
Dino Vercotti Creative Commons License 2006-12-08 13:21:53 10

Most éppen miért gyűlölsz? Nem véleményeztem semmit, csak a cikkből idéztem részleteket.

 

Egy keresztény gondolkodású, konzervatív fiatalembertől több kedvességet várnék el. Legalább olyan kedvesnek kellene lenned, mint én vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!