Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2006-12-07 20:32:04 20
lemaradtam az NG portréról, nincs megint fent valahol?
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2006-12-06 22:36:32 18
Péter,

Ne érts félre, a fotód tetszik, semmi bajom nincs vele, de a definiciód a nyitókommentben egy ökörség - már bocsánat...

Lehet, hogy nem portéztam annyit, mint Te, de legalább a nemrég belinkelt NG Portré és riport könyvet olvasd el...

Kérlek!

G.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!