Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
caterina3 Creative Commons License 2006-12-07 14:14:49 42
A min. százezret azért írtam, mert társasházi számvizsgálóként ez a többéves tapasztalatom. Abban teljesen igazad van, hogy írott szakvéleményt is adnak róla annyiért, de 6-8 éve pusztán szemrevételezéses vizsgálatért kért egy statikus (aki nem különöseben menő), jócskán száz fölött, egy erkély és egy folyosó volt a megnézés tárgya, kb. fél--egy órát töltött itt emlékeim szerint összesen+otthon leírta. Műszeres, kémiai stb. vizsgálat nem volt, mindössze fotózott. S azóta még durvább árakat mondanak, ha ilyesmi szóba kerül. Ismerősöm nekem nincs, aki kedvező feltételekkel (csekély anyagi juttatás ellenében) megtenné, komolyabb összeget pedig nem tudok erre rászánni. S ha papír nélkül csinálja, akkor felelősséget gyanúm szerint nem vállal, így vagy valami nagyon megbízható, ismerős ember kell, akinek bemondásra is elfogadod -- ilyen nekünk nincs --, vagy nem sokra mégy vele.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2006-12-07 14:01:55 41
100e? mire? es miert? Amugy meg tapasztaltak tudnak mit mondani ranezesre is (meg fal kopogtatasra hangjara stb.). Teny, hogy kiszallas stb. 5-10-15e lehet, mondjuk attol fuggoen hogy szakvelemeny kell (irasos) vagy cska ranez. Persze attol fugg, en ilyet ismerek... es meg ez is lehet sok, foleg ha nem annyira kritikus kerdesrol van szo (nagy kosz meg gond ha leszakad a teteje nyilasvagas kozben, de nem egy osszedolazegesztarsashaz nagysagrendu).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!