Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2006-12-06 22:40:01 19
Már akkor megvettem amikor megjelent!:)
Szerintem nem sikerült olyan jól ez a kötet, mint a tippek-trükkök.
Az alap könyv.
:)
(érdekel a suli ahová jársz, főleg hogy mikor kell járni?Fősuli mellett csinálnám.Ja meg meló mellett.:))
Előzmény:
G_ArchAngel Creative Commons License 2006-12-06 22:36:32 18
Péter,

Ne érts félre, a fotód tetszik, semmi bajom nincs vele, de a definiciód a nyitókommentben egy ökörség - már bocsánat...

Lehet, hogy nem portéztam annyit, mint Te, de legalább a nemrég belinkelt NG Portré és riport könyvet olvasd el...

Kérlek!

G.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!