Keresés

Részletes keresés

caterina3 Creative Commons License 2006-12-06 22:39:55 26
Lehet, hogy túl nagy a képméret. Kár, hogy nem sikerült, de azért köszi, hogy megpróbáltad. :-)
A hozzászólás:
Cheminot Creative Commons License 2006-12-06 22:10:37 25


A kép nem akar felmenni, bocs. Talán most.
Előzmény:
caterina3 Creative Commons License 2006-12-06 20:10:36 23

Köszi szépen, értem, ahogy írod. Továbbítom a férjemnek. :-)

 

Nekünk egyébként elég egy hetvencentis nyílás is oda, szóval így talán még kedvezőbb a helyzet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!