Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pixi-maxi Creative Commons License 2006-12-06 19:07:25 17
Megjegyzéseddel egyetértek, azzal kiegészitve hogy leginkább a portréfotózást
szakfényképészek művelik, mert a technikai tudáson kivül sok-sok gyakorltot
igényel egy jó portré elkészitése.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-12-05 18:17:34 -
Először is az 5D topicban elhangzottakhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy szerintem egy portré fotót csak akkor neveznék szigorúan portrénak, ha az beállított, előre megtervezett, a fényeket irányítva készítjük.
Egy utcán készített elkapott arckép az nem portré.Szerintem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!