garfildka:
Nem látok ellentmondást az általad felsorolt tények között.
*****
Te számtalan esetben üzletelsz fórumozokkal.
Miért zavarna ez engem????
A múltkori esetnél nem emlékszem az időpontokra, de ha már a tényeknél tartunk, akkor ebből a topicból kiderül, hogy Te nem adtál ajánlatot vulpes-nek.
Én írtam elöször neki hogy segítek ha kéri.
Nem kérte.Mi a gond?
***
A jövőben is fenntartom a jogot hogy szakmai topicocban (de az Adok-Veszekben is) információt adjak minden forumózónak ha információt kér, vagy ha módomban áll, akkor segítsek.
ha ebben kivetni valót látsz, akkor magyarázd el mi az.
******************************
Jelen eset értelmezése:
(160)vulpes makró objektívet keresett.
(168)Én javasoltam neki az eBay-es beszerzést, mert itthon ritka az M42-ben
ezekután Vulpes ezt írta (nekem írt válaszában):
(169)Ezesetben én például megpróbálnám leütni ezt, de mivel se PayPal-em nincs, sem külföldre nem tudok utalni (fene egye azt a nyomorult bankomat), ezért esélytelen, hacsak valaki itt meg nem könyörül rajtam.
Erre én felajánlottam a segítségem. (171) (169-re reagálva)
Nem a te beírásodra!!!!
Hanem a hozzám intézet hsz-ére reagálva!!!!
Visszaolvasható.
Mi ebben amit kifogásolandónak tartasz??????????????????????????
|