|
|
|
|
 |
caterina3
2006-12-06 19:10:33
|
19
|
| Nagyon köszi! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
peterch
2006-12-06 18:36:00
|
15
|
| Udv Caterina!
Nekem meg 1950-ben epult a hazam, a teglak ha jol tudom nagymeretuek voltak, kb 15cm szelesek. A ti esetetekben valasszatok az 50x30x5mm-es idomot, hosszabb felevel allitva. Tisztelettel Peter. |
|
Előzmény:
 |
caterina3
2006-12-06 18:21:57
|
12
|
Kedves Péter!
Milyen vastag falnál jártál el így? Azért kérdem, mert nálunk ez a válaszfal kb. 8-9 cm vastag. Akkor, ha jól értem, gyakorlatilag két oldalról a teljes vastagságot átfogta a két L idom? Magasságban eltoltad őket egymáshoz képest egy kicsit, hogy elférjenek, vagy hogy oldottad meg?
Üdv:
Caterina |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|